Спілка випускників

Спілка випускників УР існує від 2006 року, а в 2010 році була створена Громадська організація «Спілка випускників Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ» як окрема юридична особа. 

Спілку створено на основі спільності інтересів з метою задоволення та захисту законних прав і свобод її членів. Співпрацює з громадськими організаціями, благодійними фондами, молодіжними об’єднаннями, організаціями та рухами на засадах рівноправного партнерства.

Метою організації є задоволення духовних і культурних потреб членів організації, захист інтересів своїх членів, підтримка зв’язків між випускниками інституту та обмін досвідом.

Завданнями спілки є організація заходів, налагодження контактів, обміну інформації і координації дій випускників УР, організація щорічного зустрічу випускників університету і т.п.

Основні заходи Спілки випускників УР

  • щорічні зустрічі випускників університету;
  • наукові конференції випускників університету;
  • зустріч музикантів – випускників університету;
  • зустріч художників – випускників університету;
  • виставки-експо випускників університету;
  • організація концертів відомих музичних груп;
  • організація сценічних вистав випускників університету.