З 15 до 20 червня 2026 року викладачі кафедри філології Закарпатського угорського університету імені Ференца Ракоці ІІ в рамках програми академічної мобільності «Еразмус+» відвідали Архієпископський інститут в угорському місті Веспрем.
У рамках візиту викладачки – габілітована докторка наук Катерина Дудич та докторка наук Габріелла Маді – мали змогу детально ознайомитися зі змістом навчальних програм, освітніми стратегіями та планами розвитку закладу освіти. Під час офіційних і неформальних зустрічей вони дізналися більше про наукову діяльність викладачів та обговорили можливості поглиблення професійної співпраці з ректором закладу освіти д-ром Йожефом Шебештєйном, а також із проректоркою з міжнародних зв’язків д-ркою Агнеш Марією Мейсарош.
Представники обох закладів освіти переконані, що найближчим часом як студенти, так і викладачі матимуть можливість у рамках подальших програм мобільності ознайомитися з повсякденним життям закладів вищої освіти Веспрема та Берегова, а також долучитися до фахових програм один одного.